نرم افزار Final Book

img

یکی از موضوعات مهم در پروژه های مهندسی، مبحث نمایش مدارک و ارایه مدارک نهایی پروژه به کارفرما می باشد. نرم افزار Final Book با دارا بودن یک زیر سیستم قوی این امکان را فراهم می سازد تا دسترسی کارفرما به مدارک نهایی پروژه به سهولت و تنها با چند کلیک انجام گردد.
نرم افزار مدیریت و نمایش مدارک (Final Book) یک سیستم جامع جهت مدیریت و نمایش مدارک با سهولت و کارآمدی بالا در ابعاد بزرگ می باشد. حوزه کاری این سیستم تمام فعالیتها از طراحی پروژه گرفته تا خرید، نصب، اجرا و راه اندازی آن را به طور کامل در بر می گیرد.
مدیریت مدارک (فایل ها)، دسترسی سریع به مدارک و نمایش مدارک در پروژه های بزرگ یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران پروژه می باشد. نگهداری مدارک، دسته بندی مناسب، ذخیره و بازیابی سریع نیازهایی هستند که ذخیره سازی فایل ها به شیوه سنتی در پروژه ها با مقیاس بزرگ پاسخگوی این نیاز ها نمی باشند
نرم افزار Final Book با برخورداری از یک بانک اطلاعاتی جامع، امکان ثبت و نگهداری مدارک کلیدی پروژه ها را فراهم می سازد. اطلاعات و مشخصات مدارک و مستندات پایه هر مدرک در سیستم نگهداری شده و قابلیت دسترسی و نمایش آنها در پروژه در کسری از ثانیه فراهم گشته است.

دانلود کاتالوگ

تصاویر نرم افزار

ویژگی های نرم افزار

1

انعطاف پذیری
در هر پروژه بنا به شرایط آن پروژه رویه های کاری مختلفی تعریف می شود. مواردي نظير MDR پروژه ، تعداد لایه های موجود در MDR پروژه،  Discipline Wise های پروژه  و بسيار ديگري از موارد در سيستم قابل تعريف است.

2

رابط كاربري مناسب
قابليت نمايش اطلاعات به صورت درختي، گنجاندن امكان جستجوی پيشرفته بر اساس نام و کد مدرک، تسهیل در جستجوی و نمایش مدارک، امکان مشاهده اطلاعات مفید مدرک اعم از Revision  و Status و ... از دیگر ويژگی های قدرتمند در نرم افزار است.

3

جامعيت
مجتمع بودن سيستم و يكپارچگي بانك اطلاعاتي آن از ديگر ويژگي‌هاي اين سيستم است.